SILNIKI ELEKTRYCZNE Z HAMULCEM – NIE MUSISZ CZEKAĆ I CZEKAĆ.

01/09/2017

SILNIKI ELEKTRYCZNE Z HAMULCEM – NIE MUSISZ CZEKAĆ I CZEKAĆ.

Najczęściej producenci silników oferują takie zestawy z terminem dostawy 7-8 tygodni, co w ocenie klientów w większości przypadków jest nie do przyjęcia – zwłaszcza w sytuacji awarii.

 

Wychodząc naprzeciw temu, firma Zeltech Mechatronika Sp. z o.o. wprowadziła możliwość realizacji takich zestawów w czasie do 7 dni roboczych. Dotyczy to standardowych silników asynchronicznych (łapowe lub kołnierzowe) o wielkości mechanicznej od 56 do 132. W silnikach do wielkości mechanicznej 100 stosujemy hamulce prądu stałego DC z prostownikiem, a powyżej z hamulcem prądu przemiennego typu AC. Stosowane przez nas hamulce mają możliwość regulacji momentu hamowania.

 

Zeltech Mechatronika jest znanym i cenionym dystrybutorem elementów napędów elektrycznych na rynku krajowym i zagranicznym. Specjalizujemy się w doborze i konfiguracji zestawów silnik-falownik-sterowanie. Silniki możemy dostarczyć z różnymi opcjami (enkoder, obce chłodzenie, PTC, przekładnia, łożysko izolowane itp.)

 

Jeśli potrzebujesz wsparcia w doborze i konfiguracji, chcesz mieć pewność niezawodnego działania, wparcie techniczne w czasie eksploatacji, możliwość napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, to  możesz liczyć na naszą wiedzę i doświadczenie.  Sprawdź nas >>. Formularz kontaktowy.

Zapytanie ofertowe

* pole wymagane